DIRECCIÓ DE MES, MOVIMENT D’ESQUERRES

 

PRESIDÈNCIA (presidencia@mesesquerres.cat)

President: Alfons Palacios

Organització TERRITORIAL (territori@mesesquerres.cat)

Secretaria d’Acció TERRITORIAL: Amèlia Barbero

                     Equip Territorial: Manel Sostres , Benjamí Bosch, Teresa Garcia, Vicent Villena

Secretaria d’Acció MUNICIPAL: Pere Albó

Coordinadors territorials:

                     Baix Llobregat (baixllobregat@mesesquerres.cat): Manuel Monllaó

                     Barcelona (barcelona@mesesquerres.cat): Pau Miserachs

                     Barcelonès Nord (barcelones@mesesquerres.cat): Joaquim Miquel Rigau

                     Camp de Tarragona – Terres de l’Ebre: (tarragona.ebre@mesesquerres.cat): Carme Alba

                     Catalunya Central (catcentral@mesesquerres.cat): Ezequiel Martínez i Iban Hortal

                     Girona (girona@mesesquerres.cat): Pere Garcia

Lleida-Pirineus (lleida.pirineus@mesesquerres.cat): Benjamí Bosch

                     Penedès-Garraf (penedes@mesesquerres.cat): Sixte Moral i Joan Carles Robert

                     Vallès Occidental (vallesocc@mesesquerres.cat): Josep Serra

                     Vallès Oriental – Maresme (maresme-vallesor@mesesquerres.cat): Margarita Vergés

ACCIÓ POLÍTICA

Secretaria d’Acció POLÍTICA (accio.politica@mesesquerres.cat): Pia Bosch

Conferències 2018 (conferencies2018@mesesquerres.cat): Joan Gaya

Secretaria PROGRAMES (programes@mesesquerres.cat), Comunicació (comunicacio@mesesquerres.cat) i Protocol (protocol@mesesquerres.cat): M. Mercè Figueras

                     Sectorials:   Territori: Jaume Ramon

                                           Cultura: Àlvar Roda

                                           Educació: Jordi Fortuny

                                           Economia i Treball: M. Mercè Figueras

ORGANITZACIÓ

Secretaria d’Organització (organitzacio@mesesquerres.cat): Oriol Calvet

Secretari (secretari@mesesquerres.cat): Pere Albò

                     Adjunt: Dani Novo

Tresoreria (tresoreria@mesesquerres.cat): Manel F. Sostres

 

Ús de cookies

Aquest lloc web utilitza cookies perquè vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies, cliqueu l'enllaç per a més informació. ACEPTAR
Aviso de cookies
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook